Toch altijd weer mooi, die dreigende wolken vol regen. Vorige week was ik een paar dagen in Zuid Limburg en ik zag deze lucht boven de akkers van het plateau van Margraten. Het wonderbaarlijke was dat het de rest van de middag droog bleef.

Nog een zomertafereel, dit keer op het terras van Grand Café De Winkel van Sinkel in Utrecht

klik op de foto om te vergroten
Vind ik leuk:
Wees de eerste om post te waarderen.
Over Bert Spiertz
Bert Spiertz is als journalistiek en documentair fotograaf gevestigd in Utrecht en fotografeert journalistiek en reportageseries voor algemeen gebruik door de media voor fotobureau Hollandse Hoogte.
Daarnaast maakt hij in opdracht portretfoto's en reportages op sociaal gebied voor diverse maatschappelijke organisaties, adviesbureau's en bedrijven.
Tenslotte is hij gepassioneerd reiziger en maakt in het buitenland documentair getinte reisfoto's en series.
Bert Spiertz is a professional photographer, living in the city of Utrecht in the Netherlands where he works as a photojournalist and makes portraits and photo reports for institutions and companies. When travelling abroad he works on documentary travel photography
Dit bericht werd geplaatst in
Uncategorized en getagged met
bewolking,
dreigend,
dreiging,
foto,
foto's,
fotografie,
limburg,
nat,
natte,
regen,
regenlucht,
regenwolk,
weer,
wolken,
wolkenlucht,
zomer. Maak dit favoriet
permalink.