Met de herfst en de winter voor de deur hebben NS en Prorail laten weten dit jaar beter voorbereid te zijn op blaadjes, gladde rails, bevroren wissels en wat het treinverkeer verder zoal kan ontregelen. We hopen er maar het beste van zodat ons de taferelen op deze foto’s van vorig jaar komende maanden bespaard blijven.
Klik op de foto’s voor vergroting / kopieer geen foto’s zonder toestemming




Vind ik leuk:
Wees de eerste om post te waarderen.
Over Bert Spiertz
Bert Spiertz is als journalistiek en documentair fotograaf gevestigd in Utrecht en fotografeert journalistiek en reportageseries voor algemeen gebruik door de media voor fotobureau Hollandse Hoogte.
Daarnaast maakt hij in opdracht portretfoto's en reportages op sociaal gebied voor diverse maatschappelijke organisaties, adviesbureau's en bedrijven.
Tenslotte is hij gepassioneerd reiziger en maakt in het buitenland documentair getinte reisfoto's en series.
Bert Spiertz is a professional photographer, living in the city of Utrecht in the Netherlands where he works as a photojournalist and makes portraits and photo reports for institutions and companies. When travelling abroad he works on documentary travel photography
Dit bericht werd geplaatst in
Uncategorized en getagged met
blaadjes,
foto,
foto's,
fotografie,
fotojournalist,
fotoreportage,
herfst,
herfstblaadjes,
koud,
ns,
prorail,
sneeuw,
spoorwegen,
trein,
treinen,
vertraging,
volgepropt,
weer,
winter. Maak dit favoriet
permalink.
Je moet er als fotojournalist toch niet aan denken dat het deze winter allemaal van een leien dakje gaat?