Het laatste postkantoor

Het grote postkantoor aan het Neude in Utrecht, een gebouw in art deco uit 1924, was het laatste nog functionerende grote postkantoor van Nederland. Op 27 oktober viel ook voor dit postkantoor het doek.                                                                                                              Ooit was de PTT de trots van Nederland en een van de meest geliefde werkgevers.            In de jaren ’90 werd de PTT geprivatiseerd en opgeheven. De rest van het verhaal is bekend. Liberalisering, internet en email en zware concurrentie van goedkoper werkende postkoeriers.

Het postkantoor op het Neude was 87 jaar lang een begrip in Utrecht, een instituut. Ik weet niet of het ooit zal wennen om in dat gebouw over een paar jaar cappucino te drinken of kleren te kopen                                                                                                                                 Hierbij een serie foto’s gemaakt op de laatste dag van het postkantoor aan de Neude.

alle foto’s copyright Bert Spiertz, kopieer geen foto’s zonder toestemming 

klik op de foto’s voor een vergroting                                                                                                                                                                                                                          

Over Bert Spiertz

Bert Spiertz is als journalistiek en documentair fotograaf gevestigd in Utrecht en fotografeert journalistiek en reportageseries voor algemeen gebruik door de media voor fotobureau Hollandse Hoogte. Daarnaast maakt hij in opdracht portretfoto's en reportages op sociaal gebied voor diverse maatschappelijke organisaties, adviesbureau's en bedrijven. Tenslotte is hij gepassioneerd reiziger en maakt in het buitenland documentair getinte reisfoto's en series. Bert Spiertz is a professional photographer, living in the city of Utrecht in the Netherlands where he works as a photojournalist and makes portraits and photo reports for institutions and companies. When travelling abroad he works on documentary travel photography
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized en getagged met , , , , , , , , , , , , . Maak dit favoriet permalink.

Geef een reactie

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log Out / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log Out / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log Out / Bijwerken )

Verbinden met %s